Soutěž o grafický návrh pro trafostanici Višňová - Městská část Brno-Medlánky

Městská část Brno-Medlánky

Soutěž o grafický návrh pro trafostanici Višňová

  • 24. června 2024
  • 1 minuta čtení

MČ Brno-Medlánky ve spolupráci se společností EG.D, a.s. vyhlašují soutěž o nejzajímavější grafický návrh na budovu trafostanice na téma: Bohuslav Fuchs.

Trafostanice je umístěna na ulici Višňová na pozemku parc. č. 1456/2 k.ú. Medlánky na začátku tzv. ovocného sídliště, které vzniklo na základě Fuchsova návrhu. Vzhledem k tomu, že jedná o jednoho z nejvýznamnějších architektů a urbanistů meziválečného Československa, mělo by grafické zpracování trafostanice zapadat do rázu sídliště a vzdát hold této významné osobnosti. Více o Bohuslavu Fuchsovi najdete zde: https://www.bam.brno.cz/architekt/2-bohuslav-fuchs.

Odměna vítězi: 20.000 Kč

Termín pro odevzdání návrhů: do 15. 10. 2024

Vítěze vybere odborná porota s účastí veřejnosti, a to do konce 11/2024.

Součástí návrhu musí být grafické zpracování všech čtyř stěn trafostanice. Technika grafického zpracování není rozhodující je možné na papíře rukou nebo na počítači.

Návrhy je možné odevzdávat písemně na adrese ÚMČ Brno-Medlánky, Hudcova 293/7, 621 00 Brno nebo elektronicky na podatelna@medlanky.brno.cz a to s předmětem „Grafický návrh pro trafostanici Višňová“.

Rozměry trafostanice jsou 16,2 x 8,4 x 2,8 metru.

Podrobnější informace, fotografie místa, konzultace, prohlídku místa a další Vám poskytne: Kateřina Žůrková, místostarostka, telefon 602 656 698, e-mail zurkova@medlanky.brno.cz.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušení soutěže bez výběru.

Kontakt

Zastupitelé

Kateřina Žůrková

Místostarostka za Občané pro Medlánky

Dokumenty

Výzva soutěže s detaily

Další aktuality

Všechny aktuality